Biz Kimiz?

Image

HAKKIMIZDA

Her firmanın, şirketin, dükkânın veya özel kuruluşun bir "Kurumsal Web Site" ye ihtiyacı vardır. İnternet günümüzde en önemli iletişim aracı olarak yerini sağlamlaştırmıştır. İnternetin değerinin yükselmesiyle reklam, tanıtım, satış ve iletişim tamamıyla internet aracılığıyla yapılmaya başlanmıştır. Bu değer o kadar yükselmiştir ki firmalar arası rekabet tamamıyla online platformlara taşınmıştır. Bu yarıştan geri kalmamak için her firma kendi markasını ve değerini online olarak ön sıralara taşımayı hedeflemelidir. Uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla sizlere hızlı, uygun ve kaliteli hizmet veriyoruz. İşlerimizin tesliminden sonrasında da güvenlik, yedekleme ve bakımlarınıza devam ediyoruz. Yaşadığınız herhangi bir sorun veya problemde 7-24 bizlere ulaşabilirsiniz. Vizyonumuz gereği yaptığımız her projede en üst kaliteyi hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman birinci önceliklidir. Çünkü müşterilerimizin bizi kendi çevrelerine de önermeleri bizim için çok değerlidir. Sizlere de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Vizyonumuz

Değer yaratan, yenilikçi yüksek teknoloji çözümleri sunan bölgesinde lider teknoloji firması, Ulusal alandaki yaygınlığını ve etkinliğini arttırarak, gelecek 10 yılda uluslararası pazarda etkin ve saygın bir konuma yükselmek.


Misyonumuz

Müşteri beklentilerini daima algılayabilen, çevik ve dinamik yapısını korumayı devam ettirmek, Çalıştığımız iş ortaklarımızın bilgi-iletişim teknolojilerindeki yolculuğunu kolaylaştıran, Elde edilen kazanımlarını daima arttıran, Sadece bilgi ve teknoloji alanında değil, iş süreçlerine de tam anlamıyla hakim olmayı ilke edindik.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

- Yerel bir firma olmanın avantajlarını kullanıyoruz.
- Sektörel alanda uzmanlaşmaya gidiyoruz.
- Çözümlerimizde dünya üzerindeki yenilikçi ve yüksek teknolojileri kullanıyoruz.
- Bilgi, birikim ve deneyim ile güvenilen, uzun vadeli iş ortağıyız.
- Kaliteli insan kaynağına ve çalışan memnuniyetine inanıyoruz. Çalışan memnuniyetinin, birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızın memnuniyetini arttırdığını biliyoruz.
- İş ortaklarıyla ve ekibiyle, doğruluk, açıklık ve güven ilişkisine dayalı profesyonel çalışma biçimine sahibiz.
- İyi ve kaliteli hizmet anlayışı ile başarı odaklı çalışıyoruz.

KALİTE POLİTİKASI

İş ortaklarına, teknoloji alanında global çözümler sunmayı amaçlamış olan Çözüm Lazım, çalışmalarını koşulsuz iş ortağı memnuniyetini gözeterek yürütmektedir. Bu nedenle “İş Ortağı İhtiyaçlarına Uygunluk” anlamına gelen “Kalite”, Çözüm Lazım için bir iş yapış biçimidir. Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – İş Ortağı” üçlüsünün farkında olarak, Kalite Politikamızı “Bilgi ve İletişim Teknolojileri” alanında;

  • İş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak
  • Verimliliği sağlamak,
  • Çalışan ve iş ortağı memnuniyetini arttırmak,
  • Kalıcı iş ortakları edinmek
Daha Fazlası İçin iletişime geçin.
info@cozumlazim.com e-mail adresinden, 0(216)-338-4262 no'lu telefon numaramızdan veya İletişim formlarımızdan bize ulaşabilirsiniz
Bizim sunucularımızda bulunan bütün projelerimizin güvenliğinden veya oluşabilecek herhangi hatalardan biz sorumluyuz. Proje teslimlerinden sonrada verdiğimiz hizmetlerin arkasında olmaya devam etmekteyiz. Ekstra teknik destek veya geliştirmeler için müşterilerimizle anlaşıyoruz.
Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler, web projeleri için verdikleri bilgiler, sosyal medya hesap veya şifreleri hiç bir şekilde 3.kişilere verilmemektedir. Yaptığımız sözleşmelerde bu hususda müşterimizle aramızda bağlayıcı bir anlaşma bulunmaktadır.